Novo cerkveno leto v novi spletni podobi

Letošnji trikraljevski dar v našo župnijo prinaša tudi novo župnijsko spletno stran. Vse pomembne informacije za naše župljane, kakor tudi za goste od drugod, so z novo spletno stranjo na voljo v uporabnikom prijaznejši in tehnološko sodobnejši obliki. Na njej smo že obeležili dogodke od začetka letošnjega cerkvenega leta (v katerega smo vstopili z adventom 2017), prizadevali pa si bomo, da bodo tudi v bodoče objavljene vse aktualne informacije in bo odmevalo čimveč zanimivosti iz naše župnije.

Vsem obiskovalcem naše nove župnijske spletne strani izrekamo iskreno dobrodošlico! Obenem vabimo vse, ki bi želeli sodelovati s svojimi prispevki, da se nam oglasite prek e-pošte: [email protected]. Prav tako dobrodošli, da nam prek spletnega naslova zaupate svoje mnenje o novi spletni strani.

župnik s sodelavci