Dragi starši, kateheti in otroci,

lepo pozdravljeni! Pred nami so spet novi »izzivi«. Pouk, interesne dejavnosti, razne druge aktivnosti … Pa še ena odgovornost in naloga je spet pred nami: odkrivati lepoto in pomembnost vere ter krščanskega življenja in vse to predajati naslednjemu rodu.
V krščanskem svetu imamo že stoletja za to vpeljan verouk. To je veselo oznanilo o Bogu in Cerkvi ter dopolnilo verskega življenja in domače vzgoje. Naredimo, kar je naša dolžnost in naloga! Boga pa prosímo, naj nam daje rast.

Starši, kateheti in drugi vzgojitelji povabljeni v veroučno šolo.
Vsem želim odgovoren začetek, pogum v nadaljevanju in obilo Božjega varstva ter dušnega in telesnega zdravja.

Vpis k verouku
Informacije o vpisu so objavljene v Katehetskem pismu s priloženim Vpisnim kartončkom (oboje je na voljo na obarvanih povezavah).
Tudi o vseh drugih pomembnih in potrebnih zadevah glede novega veroučnega leta lahko preberete v KATEHETSKEM PISMU.

Začetek verouka
Začnemo v ponedeljek, 7. septembra. Otroci naj k prvim uram prinesejo učbenik ter delovni in liturgični zvezek. Z Božjim blagoslovom bomo v veroučno leto »uradno« vstopili na katehetsko nedeljo, 13. septembra, pri sv. maši ob 8.30. K tej maši vsi lepo povabljeni!