Dragi starši, kateheti in otroci!

Pred nami so novi »izzivi«. Šola, interesne dejavnosti in še mnogo…..z vsem, pa še ena velika naloga in dolžnost:

»Spoznavati in odkrivati lepoto vere

V Cerkvi imamo tako »šolo«. Rečemo ji verouk. To je veselo oznanilo o Bogu in krščanskem življenju. Ta šola je nadaljevanje družinske krščanske vzgoje.
Vabljeni ste v vanjo. Zanjo smo odgovorni vsi. Duhovniki, starši, botri, kateheti, vse župnijsko občestvo.

Hvala za pomoč in dobro voljo. Naredimo, kar je naša dolžnost in naloga. Bog pa nam pomagaj tudi v letošnjem veroučnem letu. Za njegov blagoslov in rast pa vsi molimo in prosimo.

Vsem uspešen začetek, pogum v nadaljevanju ter obilo telesnega in dušnega zdravja.

župnik s kateheti

Vpis k verouku
Informacije o vpisu so objavljene v Katehetskem pismu s priloženim Vpisnim listom (oboje izide v zadnjem tednu avgusta).

Tudi o vseh drugih pomembnih in potrebnih zadevah glede novega veroučnega leta je zapisano v KATEHETSKEM PISMU.

Začetek verouka 2023/2024
Začnemo v ponedeljek, 18. septembra.  Z Božjim blagoslovom bomo v veroučno leto »uradno« vstopili na katehetsko in Slomškovo nedeljo, 24. septembra, pri sv. maši ob 8.30. Starši in otroci, vsi lepo povabljeni!