Vabilo in prijavnica na postni oratorij 2018

Kot je v naši župniji že v navadi, bomo animatorji tudi letos na soboto pred cvetno nedeljo za otroke pripravili skupno druženje, zabavo, delavnice, igre in seveda skoraj čisto pravo mini gledališko predstavo na postnem oratoriju, ki nosi naslov »Izberi Mene!«.

Ta dan bomo poskušali ugotoviti, koga in zakaj moramo izbrati. Pogovarjali se bomo o Jezusu in veliki noči, seveda pa to ne bo edina stvar, s katero se bomo ukvarjali. Veliko bomo tudi ustvarjali, peli, se igrali … predvsem pa se bomo, verjamemo, zabavali.

Otroke lepo vabimo, da se nam v soboto, 24. marca 2018, pridružite v čim večjem številu.
Podrobnejše informacije o oratoriju so zapisane na prijavnici, ki je na voljo na povezavi: “Prenesi prijavnico za postni oratorij 2018“.

Dragi otrok, hitro prenesi prijavnicojo skupaj s starši izpolni in do 11. marca 2018 predaj svojemu katehetu ali pusti v nabiralniku župnišča.