Pripravljalni vikend oratorijskih animatorjev

24 nomadskih animatorjev je 11. 5. postavilo taborni ogenj v Novi Štifti, napelo loke, nabrusilo sulice in se podalo na lov za poletnim oratorijem. Za večerjo so snedli sveže ulovljeno tuno z makaroni. Tabor so okrasili s himno in zastavo, za ogled teritorija pa so se povzpeli na bližnjo lipo. Za sprostitev njihove goreče energije so se spopadli s sosednjim plemenom za zastavo, na koncu pa izčrpani zatisnili oči. Naslednji dan so spoznali Očipvejce, sorodno pleme, in poslušali zgodbe o nekem slovenskem škofu. Njegova zgodba jih je tako navdihnila, da so se mu odločili posvetiti kar cel oratorij. Če ste gorečega duha in vaše srce bije za pustolovščine, jim pomagajte zgraditi nov tabor v Šentvidu na prihajajočem poletnem oratoriju, ki bo potekal med 25. in 29. junijem.

Animatorji vas že nestrpno pričakujemo. Prijavite se do 10. junija 2018 s priloženo “prijavnico“.