Dragi farani, bodimo združeni v obhajanju velike noči

 

Spoštovani,

objavljamo nagovor ob pričetku velikonočnega praznovanja. Čeprav bo letos zelo drugačno, bomo vseeno tudi kot župnijsko občestvo lahko povezani.
Vabljeni, da prisluhnete nagovoru in oznanilu, ki ga najdete v zgornjem videoposnetku.

V prihodnjih dneh bomo objavili tudi oznanila za praznovanje velikonočnega tridnevja (mdr. najavo prenosa križevega pota na veliki petek in velikonočne svete maše iz naše cerkve), zato vabljeni k rednemu spremljanju župnijske spletne strani.

Če imate v svojem domu ali v okolici starejše ljudi, ki nimajo možnosti ali niso vešči uporabe spletne tehnologije, jim, prosim, prenesite moja sporočila iz posnetkov, moje pozdrave, dobre želje in velikonočno voščilo. Hvala lepa!

Skupaj s sodelavci Vas lepo pozdravljam in želim vse dobro. Ostanite zdravi.

župnik